Obecnie składane zamówienia to przedsprzedaż, paczki wysyłamy od wiosny 2024, w terminie najpóźniejszej rośliny z zamówienia, patrz termin w opisie roślin
Save to shopping list
Create a new shopping list
Zestaw roślin na zielony dach, pokrywę na szambo + projekt -A
Zestaw roślin na zielony dach, pokrywę na szambo + projekt -A
Zestaw roślin na zielony dach, pokrywę na szambo + projekt -A
Zestaw roślin na zielony dach, pokrywę na szambo + projekt -A

Zestaw roślin na zielony dach, pokrywę na szambo + projekt -A

  • Zestaw roślin na rabatę słoneczną np. na dachu altanki, komórki, płycie szamba lub piwniczki ziemnej W zestawie 165 roślin w poj. 9x9 i 11x11cm, proponowana wielkość rabaty na zdjęciu+gratis projekt z opisem rabaty oraz opis np jak uszczelnić dach.
940,00 zł
/
Lowest price in 30 days before discount
You can buy for 3760 pts.
Express checkout 1-Click(without registration)
Produkt w magazynie w dużej ilości
Availability:
Produkt w magazynie w dużej ilości
Shipment: roślinę wysyłamy od maja do końca sezonu (listopad/grudzień).
Find out in which store you can check the product and buy it right away
Zestaw roślin na zielony dach, pokrywę na szambo + projekt -A
Zestaw roślin na zielony dach, pokrywę na szambo + projekt -A
Safe shopping

Zestaw roślin

na zielony dach,

pokrywa na szambo 

plus projekt -A


Razem z zestawem 165 bylin otrzymują państwo gratisowo profesjonalny projekt rabaty w wersji elektronicznej wraz z opisem jak uszczelnić zielony dach.

Zestaw roślin na rabatę bardzo słoneczną z niewielką ilością ziemi uprawnej np. na dachu altanki, komórki, płycie szamba lub piwniczki ziemnej.
Rabata może zostać również wykonana jako wolno stojący klomb. 
Aranżacja charakteryzuje się dużą ilością niskich roślin poduszkowych.
Rabata najlepiej prezentuje się wiosną i latem- ale kilka gatunków zimozielonych,
oraz ozdoby z kamienia sprawią że również w innych porach roku rabata prezentuje się bardzo ładnie.
Dobrze będą rosły na skarpach z kamykami i skałkami, ale również płaskie skalniaki i lekkie gleby będą dla nich odpowiednie.

Stanowisko - słoneczne.
Gleba- Wybrane rośliny lubią glebę przepuszczalną, wręcz suchą.

Mrozoodporność: strefa 4-5 (-34,5 do – 23,4)°C
Opakowanie- rośliny - 165szt- w doniczkach 9x9 i 11x11cm.
Proponowana ilość 165 bylin -w zarysie - 380cm na 450cm

Zdjęcie na stronie to wirtualny projekt rabaty-wykonany dla naszych klientów przez projektanta
HomeGarden -www.homegarden.pl Służą wyobrażeniu jak dane nasadzenie będzie wyglądało w ogrodzie po 2-3 latach po posadzeniu. Poglądowe zdjęcia sprzedawanych sadzonek to zdjęcia roślin w doniczkach. Zainteresowanym aktualne zdjęcia sprzedawanych roślin, oczywiście w okresie wegetacji, mogę wysłać na email

Faktura
tak, bez vat. Prowadzimy działalność jako rolnicy ryczałtowi i to płatnicy VAT mogą na zakupione u nas rośliny wystawić NAM fakturę VAT RR
Wygląd sadzonek
-wygląd sadzonek bylin jest zmienny nie zawsze atrakcyjny. Kiedy wygląd sadzonki jest wartością nadrzędną proszę o informacje na email w celu przesłania zdjęcia. Wysyłka sadzonek trwa cały sezon od wychodzących z ziemi do zamierających jesienią roślin
-sadzonki bylin są przycinane, uszczykiwane i ścinane. W pewnym momencie sezonu część nadziemna sadzonki może zostać zredukowana do zera. To nie są wady podlegające reklamacji a normalna pielęgnacja roślin.
-okres wegetacji roślin w ogrodzie nie pokrywa się z wegetacją sadzonki w doniczce. To nie są wady rośliny podlegające reklamacji. Kiedy wygląd sadzonki jest wartością nadrzędną proszę o informacje na email w celu przesłania aktualnego zdjęcia sadzonki.
-na wszystkie pytania przed zakupem odpowiadamy na email aby nie było żadnych wątpliwości.
-wysokie rośliny posadzone w małych pojemnikach często są ogołocone z dolnych liści, lub są one zażółcone, szczególnie w lipcu - sierpniu, jest to spowodowane brakiem skarlania tych roślin i niewielką przestrzenią na korzenie w doniczce.
-sklep dokłada starań aby zabezpieczyć sadzonki w transporcie, ale zdarza się uszkodzony liść, złamana pojedyncza gałązka. Zazwyczaj uszkodzenia takie nie mają wpływu na wzrost roślin i nie są powodem do reklamacji. Każdy przypadek jest oceniany indywidua
Wysyłka
roślinę wysyłamy od maja do końca sezonu (listopad/grudzień).

W okresie zimowym zamówienia nie są wysyłane, zimowe zamówienia realizujemy zgodnie z informacjami, które widnieją w opisie roślin.

Nie dotyczy zamówień z umówionym terminem wysyłki


Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel