Obecnie składane zamówienia to przedsprzedaż, paczki wysyłamy od wiosny 2024, w terminie najpóźniejszej rośliny z zamówienia, patrz termin w opisie roślin
Save to shopping list
Create a new shopping list
Wrzosiec wiosenny Winter Sonne Erica carnea 9
Wrzosiec wiosenny Winter Sonne Erica carnea 9
Wrzosiec wiosenny Winter Sonne Erica carnea 9
Wrzosiec wiosenny Winter Sonne Erica carnea 9
Wrzosiec wiosenny Winter Sonne Erica carnea 9
Wrzosiec wiosenny Winter Sonne Erica carnea 9
Wrzosiec wiosenny Winter Sonne Erica carnea 9
Wrzosiec wiosenny Winter Sonne Erica carnea 9

Wrzosiec wiosenny Winter Sonne Erica carnea 9

  • Kolor- kwiaty- różowe, liście ciemno zielone. Wysokość dorosłej rośliny -10-20cm. Kwitnienie XII-III
6,50 zł
/
Lowest price in 30 days before discount
You can buy for 26 pts.
Express checkout 1-Click(without registration)
Produkt w magazynie w dużej ilości
Availability:
Produkt w magazynie w dużej ilości
Safe shopping
After purchase you will receive 0.16 pts.

WRZOSIEC WIOSENNY

WINTER BEAUTY

ERICA CARNEA


Zdjęcia nasadzeń pochodzą ze strony http://plantsgallery.blogspot.com

Krzewinka zimozielona, niska-karłowa, okrywowa, kwiaty pojedyncze. Niewymagająca co do stanowiska.
Kolor- kwiaty- różowe, liście ciemno zielone.
Wysokość dorosłej rośliny -10-20cm
Kwitnienie XII-III
Stanowisko - słoneczne, półcień.
Gleba- próchniczna, kwaśna, umiarkowanie wilgotna, żyzna.
Zastosowanie-Rabaty bylinowe, ogrody skalne i donice, jako roślina okrywowa, na kwiat cięty, na wrzosowiska, roślina miododajna.

Mrozoodporność: strefa 6 (-23,3 do – 17,8)°C
Opakowanie- roślina w doniczce 9x9cm.
Proponowana gęstość sadzenia 12-24 roślin na metr kwadratowy.

Zdjęcia na stronach to zdjęcia dorosłych roślin w nasadzeniach ogrodowych, służą wyobrażeniu jak dana roślina będzie wyglądała w ogrodzie po roku lub kilku latach po posadzeniu. Poglądowe zdjęcia sprzedawanych sadzonek to zdjęcia roślin w doniczkach.

Zainteresowanym aktualne zdjęcia sprzedawanych roślin, oczywiście w okresie wegetacji, mogę wysłać na email
Prowadzimy działalność jako rolnicy ryczałtowi i w związku z tym płatnicy VAT mogą na zakupione u nas rośliny wystawić fakturę VAT RR
Rośliny są ukorzenione w doniczkach, można je sadzić przez cały rok za wyjątkiem okresu, kiedy ziemia jest zmarznięta. Do czasu wysadzenia można również je przetrzymać w doniczkach na dworze w zacisznym miejscu, zimą przykryte np. igliwiem. Nie ma potrzeby przechowywać roślin w pomieszczeniu.
Sposób pakowania roślin zabezpiecza sadzonki przed zniszczeniem nawet jak podróż przedłuży się do kilku dni.

Kwitnienie
XII
I
II
III
Kolor liści/ igieł
ciemnozielony
Kolor kwiatu/owocu
różowy
Wysokość
do 15cm
Forma kwiatu
pojedyncza
Forma dorosłej rośliny
dywanowa nisko wypiętrzona
Zastosowanie
rabaty
pojemniki
skarpy
skalniaki
oczka wodne- nad
wrzosowiska
miododajne
Gleba
ogrodowa
umiarkowanie wilgotna
żyzna
Stanowisko
słońce
półcień
Faktura
tak, bez vat. Prowadzimy działalność jako rolnicy ryczałtowi i to płatnicy VAT mogą na zakupione u nas rośliny wystawić NAM fakturę VAT RR
Sadzonka w pojemniku
doniczka 1l
Wysyłka
roślinę wysyłamy od marca do końca sezonu (listopad/grudzień).

W okresie zimowym zamówienia nie są wysyłane, zimowe zamówienia realizujemy zgodnie z informacjami, które widnieją w opisie roślin.

Nie dotyczy zamówień z umówionym terminem wysyłki


Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel