Obecnie składane zamówienia to przedsprzedaż, paczki wysyłamy od wiosny 2024, w terminie najpóźniejszej rośliny z zamówienia, patrz termin w opisie roślin
Obecnie składane zamówienia to przedsprzedaż, paczki wysyłamy od wiosny 2024, w terminie najpóźniejszej rośliny z zamówienia, patrz termin w opisie roślin
In Einkaufsliste speichern
Eine neue Einkaufsliste erstellen
Aster nowobelgijski Royal Ruby Aster novi-belgii 9
Aster nowobelgijski Royal Ruby Aster novi-belgii 9
Aster nowobelgijski Royal Ruby Aster novi-belgii 9
Aster nowobelgijski Royal Ruby Aster novi-belgii 9
Aster nowobelgijski Royal Ruby Aster novi-belgii 9
Aster nowobelgijski Royal Ruby Aster novi-belgii 9
Aster nowobelgijski Royal Ruby Aster novi-belgii 9
Aster nowobelgijski Royal Ruby Aster novi-belgii 9

Aster nowobelgijski Royal Ruby Aster novi-belgii 9

  • Kwiaty kolor: karminowy.
  • Wysokość dorosłej rośliny: 50 - 100 cm.
  • Kwitnienie: VIII - X.
  • Stanowisko: słoneczne.
Größe
6,50 zł
/
Niedrigster Preis in 30 Tagen vor Rabatt
Sie können für 26 Pkt.
Schnelles Einkaufen 1-Click(ohne Registrierung)
Produkt w magazynie w dużej ilości
Verfügbarkeit:
Produkt w magazynie w dużej ilości
Versand: roślinę zazwyczaj wysyłamy od II poł. kwietnia do końca sezonu (listopad/grudzień).
Finden Sie heraus, in welchem Shop es sofort verfügbar ist
Aster nowobelgijski Royal Ruby Aster novi-belgii 9
Aster nowobelgijski Royal Ruby Aster novi-belgii 9
Sicher einkaufen
Aufgeschobene Zahlungen. Jetzt kaufen, in 30 Tagen bezahlen
Jetzt kaufen, später bezahlen - 4 Schritte
Wählen Sie bei der Auswahl einer Zahlungsmethode PayPo.PayPo - jetzt kaufen, später bezahlen
PayPo bezahlt Ihre Rechnung in der Filiale.
Überprüfen Sie auf der PayPo-Website Ihre Daten und geben Sie Ihre Sozialversicherungsnummer ein.
Nach Erhalt Ihres Einkaufs entscheiden Sie, was Ihnen passt und was nicht. Sie können Ihre Bestellung ganz oder teilweise zurückgeben - dann reduziert sich auch der an PayPo zu zahlende Betrag.
Innerhalb von 30 Tagen nach dem Kauf bezahlen Sie PayPo für Ihre Einkäufe ohne zusätzliche Kosten. Wenn Sie möchten, verteilen Sie Ihre Zahlung auf Raten.
Nach dem Kauf erhalten Sie 0.16 Pkt.

Aster Nowobelgijski

'Royal Ruby'

Aster Novi-Belgii

Roślina wieloletnia, bylina obficie kwitnąca, kępiasta, kwiaty w kształcie koszyczków. Roślina późno kwitnąca, miododajna

Kolor- karminowy

Aster nowobelgijski 'Royal Ruby' (Aster novi-belgii) to piękna  roślina wieloletnia, bylina obficie kwitnąca, która przyciąga uwagę swymi niezwykłymi i kolorowymi kwiatami. Ta kępiasta roślina charakteryzuje się wspaniałymi koszyczkami kwiatowymi, które nadają jej wyjątkowy urok w ogrodzie.

Aster nowobelgijski jest rośliną późno kwitnącą, co oznacza, że jej pełny okazały kwitnienie następuje w późnym okresie letnim i na jesieni. Jest to idealny sposób na przedłużenie sezonu kwitnienia w ogrodzie. Kwiaty tego astra mają kształt koszyczków i pojawiają się na szczycie wyprostowanych łodyg. Kwiaty składają się z licznych drobnych kwiatków, które tworzą efektowny efekt masowego kwitnienia. W przypadku odmiany 'Royal Ruby' kwiaty mają piękny karminowy kolor, który przyciąga wzrok i dodaje intensywnego koloru do ogrodu.

Jedną z najbardziej pożądanych cech astra nowobelgijskiego 'Royal Ruby' jest jego wysokość. Ta odmiana może osiągnąć wysokość od 50 do 100 cm, co sprawia, że stanowi doskonałą dekorację w ogrodach o różnej wielkości. Jej gęsta, kępiasta forma nadaje ogrodowi strukturę i piękno. Może być stosowana zarówno jako roślina soliter, jak i w grupach, tworząc efektowne kompozycje kolorystyczne.

Aster nowobelgijski jest również cennym źródłem nektaru dla owadów, takich jak pszczoły i motyle. Kwiaty tej rośliny są miododajne, co przyciąga owady zapylające, przyczyniając się do ożywienia ogrodu i zapewnienia korzyści dla ekosystemu. Ponadto, obfite kwitnienie astra nowobelgijskiego 'Royal Ruby' jest doskonałą okazją do tworzenia bukietów ciętych, które będą ozdobą wnętrza domu.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty uprawy astra nowobelgijskiego 'Royal Ruby', warto zapewnić mu odpowiednie warunki wzrostu. Roślina ta preferuje stanowiska słoneczne lub lekko zacienione, z dobrze przepuszczalną, żyzną glebą. Regularne podlewanie i umiarkowane nawożenie pomogą w zachowaniu zdrowia i obfitości kwitnienia. Przycinanie rośliny po kwitnieniu pozwoli zachować jej ładny wygląd i stymulować ponowne kwitnienie.

Kolor liści/ igieł
zielony
Kwitnienie
VIII
IX
X
Kolor kwiatu/owocu
czerwonokarminowy
Forma dorosłej rośliny
krzaczasta
Forma kwiatu
pełna
Wysokość
do 50-100cm
Zastosowanie
rabaty
obwódki
grupa roślin
pojemniki
skalniaki
kwiat cięty
naturalistyczne
miododajne
Gleba
ogrodowa, umiarkowanie wilgotna
umiarkowanie żyzna
przepuszczalna
Stanowisko
słońce
Wysyłka
roślinę zazwyczaj wysyłamy od II poł. kwietnia do końca sezonu (listopad/grudzień).
Faktura
tak, bez vat. Prowadzimy działalność jako rolnicy ryczałtowi i to płatnicy VAT mogą na zakupione u nas rośliny wystawić NAM fakturę VAT RR
Mrozoodporność
strefa 4 (-28,9 do -34,4)°C
Sadzonka w pojemniku
doniczka 1l
Wygląd sadzonek
-wygląd sadzonek bylin jest zmienny nie zawsze atrakcyjny. Kiedy wygląd sadzonki jest wartością nadrzędną proszę o informacje na email w celu przesłania zdjęcia. Wysyłka sadzonek trwa cały sezon od wychodzących z ziemi do zamierających jesienią roślin
-sadzonki bylin są przycinane, uszczykiwane i ścinane. W pewnym momencie sezonu część nadziemna sadzonki może zostać zredukowana do zera. To nie są wady podlegające reklamacji a normalna pielęgnacja roślin.
-okres wegetacji roślin w ogrodzie nie pokrywa się z wegetacją sadzonki w doniczce. To nie są wady rośliny podlegające reklamacji. Kiedy wygląd sadzonki jest wartością nadrzędną proszę o informacje na email w celu przesłania aktualnego zdjęcia sadzonki.
-na wszystkie pytania przed zakupem odpowiadamy na email aby nie było żadnych wątpliwości.
-wysokie rośliny posadzone w małych pojemnikach często są ogołocone z dolnych liści, lub są one zażółcone, szczególnie w lipcu - sierpniu, jest to spowodowane brakiem skarlania tych roślin i niewielką przestrzenią na korzenie w doniczce.
-sklep dokłada starań aby zabezpieczyć sadzonki w transporcie, ale zdarza się uszkodzony liść, złamana pojedyncza gałązka. Zazwyczaj uszkodzenia takie nie mają wpływu na wzrost roślin i nie są powodem do reklamacji. Każdy przypadek jest oceniany indywidua
Roślina miododajna
tak

W okresie zimowym zamówienia nie są wysyłane, zimowe zamówienia realizujemy zgodnie z informacjami, które widnieją w opisie roślin.

Nie dotyczy zamówień z umówionym terminem wysyłki


Brauchen Sie Hilfe? Haben Sie Fragen?Stellen Sie eine Frage, und wir werden umgehend antworten und die interessantesten Fragen und Antworten für andere veröffentlichen.
Stelle eine Frage
Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten. Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
pixel