Szałwia Omszona
Merleau Blue
Salvia Superba
Roślina wieloletnia, aromatyczna, liście podłużne, pomarszczone,
szarozielone. Kwiatostany wąskie, miododajne.
Kolor- kwiaty fioletowo niebieskie
Witam, trzeba czekać do wiosny, nawet do kwietnia. Opcja pod produktem z terminem wysyłki dotyczy wysyłki od maja do listopada. Wszystko o wysyłce znajdzie Pani pod adresm http://www.rosliny-magda.pl/Termin-wysylki-cinfo-pol-4.html
Na dole prawej strony -informacje- wysyłka. Pozdrawiam
Witam. zamówić można w każdej chwili ale wysyłka, tej rośliny, na przełomie kwietnia i maja
pozdrawiam
Dzień dobry, Szałwia omszona kwitnie już w pierwszym roku uprawy, nawet ta rozmnażana z nasion. Pozdrawiam
kwitnienie:![]() V VI | VI ,
VII ,
VIII ,
IX |
kolor liści/ igieł: | zielony |
kolor kwiatu/owocu: | fioletowoniebieski |
wysokość: | do 60cm |
forma kwiatu: | pojedyncza |
forma dorosłej rośliny: | krzaczasta |
zastosowanie: | rabaty ,
grupa roślin ,
pojemniki |
gleba: | ogrodowa |
stanowisko: | słońce |
wysyłka: | Roślinę wysyłamy od maja do końca sezonu (listopad/grudzień). |
faktura: | Tak, bez vat. Prowadzimy działalność jako rolnicy ryczałtowi i to płatnicy VAT mogą na zakupione u nas rośliny wystawić NAM fakturę VAT RR |
mrozoodporność: | strefa 5 (-28,8 do – 23,4)°C |
sadzonka w pojemniku: | doniczka 0,5l |
wygląd sadzonek: | -Sklep dokłada starań aby zabezpieczyć sadzonki w transporcie, ale zdarza się uszkodzony liść, złamana pojedyncza gałązka. Zazwyczaj uszkodzenia takie nie mają wpływu na wzrost roślin i nie są powodem do reklamacji. Każdy przypadek jest oceniany indywidua |
Nasze rośliny to niewielkie sadzonki, które nie wyglądają jak z kwiaciarni, ale posadzone w ogrodzie maja dużo wigoru, doskonale się aklimatyzują i przyjmują, zapraszamy do nas na zakupy.
Sadzonki na wschodzie kraju we wrześniu, październiku są zazwyczaj już po przymrozkach, które redukują część nadziemną rośliny.
Fakt ten nie przeszkadza aby w nieatrakcyjnym dla nich czasie posadzić je w ogrodzie.
Sadzenie roślin w tym nieatrakcyjnym okresie przedłuża nam czas nasadzeń w ogrodzie.
Zamówienia od wiosny do jesieni wysyłamy w cyklach tygodniowych, złożone od wtorku do poniedziałku włącznie,
wysyłamy w kolejny poniedziałek - środę.
W okresie zimowym zamówienia nie są wysyłane, zimowe zamówienia realizujemy zgodnie z informacjami, które widnieją w opisie roślin.
Nie dotyczy zamówień z umówionym terminem wysyłki