Tel+ 48 794230440 email: kontakt@rosliny-magda.pl
Obecnie składane zamówienia to w wiekszości przedsprzedaż, paczki wysyłamy w terminie najpóźniejszej rośliny z zamówienia, patrz termin w opisie roślin
29 i 30 kwietnia wysyłamy przesyłki tylko na wyraźną prośbę kupującego w związku z majowymi świętami i ryzykiem utknięcia roślin w magazynach
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Projektowanie ogrodów część 1

2018-03-01
Projektowanie ogrodów część 1Projektowanie ogrodów to wspaniałe zadanie, na które decyduje się każda osoba, która posiada już wymarzony domek jednorodzinny. To właśnie w jego pobliżu chcemy zadbać o zapewnienie sobie i swoim najbliższym wspaniałego ogrodu z prawdziwego zdarzenia. Jest to jednak możliwe, jeśli odpowiemy sobie na bardzo ważne pytania: Kto będzie korzystał z ogrodu? Czy chcemy w nim stworzyć przydomowy warzywnik? Czy mamy zamiar spędzać aktywnie czas w ogrodzie, np. na basenie? Czy ogród ma być również miejscem na spędzanie wolnego czasu? Ile czasu chcemy przebywać w ogrodzie? Ile czasu mamy na pielęgnację ogrodu? Już uzyskanie odpowiedzi na te wszystkie pytania pokaże nam, jaki ogród tak naprawdę jest nam potrzebny. Dodatkowo przekonamy się, które elementy powinien uwzględniać projekt ogrodu. One przecież decydują o tym, jak zostanie wykorzystana przestrzeń w ogrodzie, jak wydzielimy miejsce na rekreacje i wypoczynek, a jak miejsce na warzywnik i pozostałe strefy.

Wybierz gotowy projekt ogrodu przydomowego

Jeśli nie mamy dokładnego pomysłu na projekt ogrodu, to dobrze byłoby skorzystać z inspiracji, które dają nam już gotowe projekty. Są one wykonane przez doświadczonych architektów. Na pewno łatwo znajdziemy różne ogrody, funkcjonalne, estetyczne, z różnymi roślinami, drzewami, łatwe i trudniejsze w uprawie. Jeśli nasz ogród ma być prosty, to możliwe, że samodzielnie sobie z tym poradzimy. Natomiast średni i większy ogród to już większa przestrzeń i stworzenie idealnego ogrodu będzie możliwe tylko wtedy, gdy zaczniemy współpracować z doświadczonym architektem ogrodów. To przecież on jest fachowcem w tej dziedzinie, który posiada wieloletnie doświadczenie w ogrodnictwie i kocha zieleń.

Profesjonalne projektowanie ogrodów z architektem

Architekci świadczący usługi ogrodnicze związane z projektowaniem i zakładaniem ogrodów są w stanie udzielić nam fachowej porady w każdym momencie. Przez lata zdobywali cenne kwalifikacje i dzięki temu są w stanie dostosować się do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta, który poszukuje ogród marzeń. Będą mogli dopasować najlepszą koncepcję zagospodarowania przestrzeni.

Dlaczego warto projekt ogrodu wykonać z architektem?

1. Uporządkowana przestrzeń w ogrodzie
2. Roślinność najwyższej jakości
3. Projektowanie roślin, drzew z przyszłością
4. Nowoczesne oświetlenie
5. Dostosowanie się do otoczenia
6. Styl i elegancja
7. Profesjonalny nadzór podczas powstawania ogrodu

Architekt krajobrazu jest w stanie zapewnić nam projekt ogrodu w stylu japońskim, angielskim, śródziemnomorskim, miejskim i leśnym. Dodatkowo uwzględni wszelkie nasze dodatkowe oczekiwania i przedstawi nam ogród marzeń, którym już niedługo będziemy mogli cieszyć się przez lata.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 545 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-21
Ekstra, dziękuję
2023-10-28
Dziękuję bardzo za piękne roślinki. Są świetnie ukorzenione, co pozwala mi mieć nadzieję, że w przyszłym roku, jak wrócę do ogrodu w kwietniu/maju będą mnie cieszyć pięknymi kwiatami.
pixel