Tel+ 48 794230440 email: kontakt@rosliny-magda.pl
Obecnie składane zamówienia to czasami jeszcze przedsprzedaż, paczki wysyłamy w terminie najpóźniejszej rośliny z zamówienia, patrz termin w opisie roślin
Obecnie składane zamówienia zostaną wysłane po 3 czerwca, w związku ze świętem Bożego Ciała i ryzykiem utknięcia roślin w magazynach
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

odstąpienie od umowy

Bez tytułu 1

Zgodnie z ustawą z dnia z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271), Klient dokonujący zakupu jako konsument (tj. jako osoba fizyczna, która nabywa towar w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą), który zawarł umowę na odległość za pośrednictwem sklepu internetowego www.rosliny-magda.pl może od tej umowy odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia wydania mu towaru stanowiącego przedmiot tej umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie do gospodarstwa na adres email annwojcicka1@gmail.com przed upływem tego terminu, odpowiedniego oświadczenia Klienta. Prawo do odstąpienia NIE DOTYCZY żywych roślin.

Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy przy zakupie żywych roślin bez ponoszenia kosztów, do momentu kiedy status jego zamówienia zostanie zmieniony na realizowany.

Po tym momencie przysługuje konsumentowi prawo do reklamacji, niepełnowartościowych roślin. Tzn. zniszczonych poprzez złamanie, zgniecenie lub uschniętych. Z zaznaczeniem, że uschnięcie roślin nie jest spowodowane brakiem możliwości dostarczenia paczki z przyczyn leżących po stronie konsumenta. np. z powodu błędnie podanego adresu lub braku kontaktu z klientem. Uznana reklamacja jest realizowana na koszt sprzedawcy. Nieodebranie opłaconej przesyłki przez konsumenta, które to nieodebranie spowoduje zwrot zamówienia do sprzedawcy jest na koszt konsumenta. Konsumentowi zostanie zwrócona wpłacona kwota pomniejszona o koszty wysyłki do i od klienta. Zwrot pieniędzy odbywa się tylko na podany nr konta.

pixel
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 557 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
wszystkie zakupione sadzonki były zdrowe i wszystkie się przyjęły :)
2024-05-06
Wszystko super roślinki dobrze zapakowane już pięknie rosną.