Tel+ 48 794230440 email: kontakt@rosliny-magda.pl
Obecnie składane zamówienia to w wiekszości przedsprzedaż, paczki wysyłamy w terminie najpóźniejszej rośliny z zamówienia, patrz termin w opisie roślin
Obecnie wysyłamy zamowienia z roślinami, które są już w okresie wegetacji, np erica, vinca czy krzewy, patrz termin w opisie roślin
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zakładanie ogrodów i projektowanie tarasów przez rośliny ogrodowe

2018-02-20
Zakładanie ogrodów i projektowanie tarasów przez rośliny ogrodoweZałożenie ogrodów. Mogłoby wydawać się, że to błędne zdanie i powinno tylko być stosowane wyrażenie projektowanie nowoczesnych ogrodów. Warto jednak zaznaczyć, że są to dwa różne słowa, o całkowicie innym znaczeniu. W przypadku projekty ogrodu mamy do czynienia z zaprojektowaniem ogrodu. Natomiast już przejście do realizacji takiego projektu oznacza zakładanie ogrodu. Jak się ono odbywa, jeśli projekt zleciliśmy pracowni architektonicznej. Warto się temu dokładnie przyjrzeć.

Ustalamy wszystkie etapy realizacji nowego ogrodu

Już takie działania skupiają się na wstępnym przygotowaniu, jak i zaopatrzeniu w odpowiednie materiały. Pozwala to zadbać o wyposażenie, rośliny, jak i profesjonalną obsługę. Dopiero dzięki temu powstaje nasz piękny ogród, którym później możemy cieszyć się przez kolejne lata. A dzieje się tak, ponieważ został zaprojektowany i założony z głową.

Jak wygląda zakładanie ogrodów:

Na samym początku przygotowujemy projekt systemów nawadniających i decydujemy się na ich dokładne przygotowanie.
Później przechodzimy do założenia pięknych trawników, które będą zdobić ogród. Dodajemy do nich drenaż oraz specjalne siatki przeciw kretom.
Po trzecie przechodzimy do wykonania niesamowitych, oryginalnych i unikalnych tarasów, na przykład z drewna egzotycznego, syberyjskiego, europejskiego. Oczywiście dbamy o właściwe zabezpieczenie takiego drewna.
Po czwarte zajmujemy się profesjonalnymi dekoracjami, małą architekturą. Dzięki temu w ogrodzie zaczynają pojawiać się takie elementy, jak: zadaszenia, murki, ścieżki, place, stawy kąpielowe, murki, altany, domki zabaw i wiele innych. Nie zapominamy jeszcze o takich dodatkach, jak dekoracje, donice i pozostałe, które podobają się naszym Klientom.

Widać więc, że taka współpraca pozwoli nam uzyskać projekt ogrodu spełniający nasze oczekiwania!

Projektowanie tarasów

Projektowanie tarasów jest czymś fascynującym. Przecież należy skupić się na dość małym metrażu i jak najlepiej go wykorzystać. To zadanie specjalnie zostało przygotowane dla właścicieli pracowni architektonicznej. W niej architekci krajobrazu są w stanie zaprojektować nam najlepsze tarasy, z którym można cieszyć się każdego dnia. Zaprojektują dla nas wygodny taras, który będzie dostosowany do nowoczesnych trendów, funkcjonalności, naszego budżetu i gustu. Właśnie takie oczekiwanie powinien spełniać nas nowy taras. Jak jednak jest on przygotowywany?

Projekt ogrodu i tarasu krok po kroku:

1. Zajmujemy się projektowaniem balkonu, tarasu, jak i patia, odnosząc się do wcześniejszych oczekiwań Klienta.
2. Zajmujemy się budową podłogi tarasu z wykorzystaniem nowoczesnego drewna europejskiego lub egzotycznego. Ocywiście nie zapominamy tutaj o bezpiecznej konserwacji.
3. Następnie przechodzimy do projektowania dachów zielonych, jak i ich profesjonalnej realizacji.
4. Tutaj odbywa się dokładny design wnętrza, czyli przygotujemy specjalne elementy znajdujące zastosowanie w takim miejscu. Są to najczęściej rośliny, meble, oświetlenie, jak i pewne dekoracje.
5. Na samym końcu odbywa się propozycja najlepszych aranżacji sezonowych dla balkonu czy tarasu.

Sklep z bylinami posiada najlepsze rośliny ogrodowe:

Zatrwian Limonium
ZAWILEC ANEMONE
Złocień Leucanthemum
Żagwin Aubrieta
Żurawka Heuchera
dzwonek campanula
funkia hosta
goździk dianthus
jeżówka echinacea
lawenda lavandula
liliowiec hemerocallis
miscant miscanthus

Właśnie w taki sposób wysila się pracownia architektoniczna, która dba o swoich klientów, którzy poszukują projekty nowoczesnych ogrodów, a zarazem wspaniały projekty na balkon, taras czy patio. Poleca Szkółka Drzew i Krzewów ogrodowych Rosliny-magda.pl
Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 541 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-06
Zgodnie z zamówieniem, ładne i mocne rośliny łącznie z gratisem
2023-10-28
Dziękuję bardzo za piękne roślinki. Są świetnie ukorzenione, co pozwala mi mieć nadzieję, że w przyszłym roku, jak wrócę do ogrodu w kwietniu/maju będą mnie cieszyć pięknymi kwiatami.
pixel