Tel+ 48 794230440 email: kontakt@rosliny-magda.pl
Obecnie składane zamówienia są wysyłane na bieżąco od poniedziałku do środy, patrz termin dostawy - informacja w koszyku.
W czasie upałów sprzedaż na miejscu tylko do godziny 13
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Krzewy Liściaste

( ilość produktów: 153 )

W związku z sytuacja epidemiologiczna w kraju, informujemy że na dzień dzisiejszy szkółka normalnie przyjmuje i realizuje zamówienia. Rośliny nie są źródłem ani nosicielem wirusów groźnych dla ludzi. Firmy kurierskie skutecznie dostarczają przesyłki. Przesyłki opłacone można odbierać bez kontaktu z kurierem. Prosimy o ograniczenie zakupów na miejscu na terenie szkółki. Na miejscu nie przyjmujemy płatności gotówkowych, tylko kartą.

Dobrze dobrane rośliny liściaste pozwalają na stworzenie ogrodu, który będzie cieszył oczy nie tylko latem. Prezentujemy szeroki wybór gatunków i licznych odmian, różniących się między sobą rozmiarami, kolorem i kształtem liści. Znajdują się wśród nich berberysy, wśród których można znaleźć ogromną ilość odmian o najbardziej ozdobnych liściach, forsycje, hortensje o pięknych kwiatach oraz wiele innych, efektownie prezentujących się w każdym ogrodzie. Ze względu na dużą różnorodność każdy Klient znajdzie opcję, która pozwoli mu zaplanować zielony teren według własnego uznania. Oferujemy atrakcyjne ceny.

pixel