Tel+ 48 794230440 email: kontakt@rosliny-magda.pl
Obecnie składane zamówienia są wysyłane na bieżąco od poniedziałku do środy.
Sprzedaż na miejscu, tylko wcześniej zamówione rośliny z formą dostawy odbiór osobisty.
Tawulec tanaki Stephanandra tanakea11
Tawulec tanaki Stephanandra tanakea11
Tawulec tanaki Stephanandra tanakea11
Tawulec tanaki Stephanandra tanakea11

Tawulec tanaki Stephanandra tanakea11

  • Kolor liści zielone, żółto pomarańczowe i czerwono brązowe, kwiaty białe. Wysokość dorosłej rośliny 1-2m, szerokość 2-3m Kwitnienie VI-V II Sadzonka w doniczce 11x11cm wys. 10-20cm. Wysyłka z tą rośliną od II połowie kwietnia- do listopada.
Rozmiar
9,50 zł
/ szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Możesz kupić za 38 pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt w magazynie w dużej ilości
Produkt w magazynie w dużej ilości
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz 0.24 pkt.

 Tawulec tanaki

Stephanandra tanakea

Szeroko rozłożysty zwarty krzew o mocno ząbkowanych liściach. Kolor liści zmienny, wiosną zielone, późnym latem żółto pomarańczowy lub brązowo czerwony. Kwiaty drobne ale bardzo obfite. W mroźne zimy nadziemna cześć rośliny może przemarzać, ale regeneruje się od korzenia.

Kolor liści zielone, żółto pomarańczowe i czerwono brązowe, kwiaty białe.
Wysokość dorosłej rośliny 1-2m, szerokość 2-3m
Kwitnienie VI-V II
Stanowisko - słońce i półcień.
Gleba- każda ogrodowa ale wilgotna.
Zastosowanie-jako soliter, do zadarniania, na skarpy.

Mrozoodporność: strefa 6 (-23,3 do -17,7)°C
Opakowanie- roślina w doniczce 11x11cm.
Proponowana gęstość sadzenia 2-4 rośliny na metr kwadratowy.

Zdjęcia na stronach to zdjęcia dorosłych roślin w nasadzeniach ogrodowych, służą wyobrażeniu jak dana roślina będzie wyglądała w ogrodzie po roku lub kilku latach po posadzeniu. Poglądowe zdjęcia sprzedawanych sadzonek to zdjęcia roślin w doniczkach.

Zainteresowanym aktualne zdjęcia sprzedawanych roślin, oczywiście w okresie wegetacji, mogę wysłać na email
Prowadzimy działalność jako rolnicy ryczałtowi i w związku z tym płatnicy VAT mogą na zakupione u nas rośliny wystawić fakturę VAT RR
Rośliny są ukorzenione w doniczkach, można je sadzić przez cały rok za wyjątkiem okresu, kiedy ziemia jest zmarznięta. Do czasu wysadzenia można również je przetrzymać w doniczkach na dworze w zacisznym miejscu, zimą przykryte np. igliwiem. Nie ma potrzeby przechowywać roślin w pomieszczeniu.
Sposób pakowania roślin zabezpiecza sadzonki przed zniszczeniem nawet jak podróż przedłuży się do kilku dni.

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Ryszard WójcickiWięcej
ProducentRyszard WójcickiAdres: Nadrybie Dwór 13Kod pocztowy: 21-013Miasto: PuchaczówKraj: PolskaAdres email: kontakt@rosliny-magda.pl
Podmiot odpowiedzialnyRyszard WójcickiAdres: Nadrybie Dwór 13Kod pocztowy: 21-013Miasto: PuchaczówKraj: PolskaAdres email: kontakt@rosliny-magda.pl
Kwitnienie
VI
VII
Kolor kwiatu/owocu
biało-zielony
Kolor liści/ igieł jesienią
pomarańczowe
zielony
czerwono brązowe
Kolor liści/ igieł
zielony
Wysokość
do 3 m
Forma kwiatu
pojedyncza
Forma dorosłej rośliny
dywanowa wypiętrzona
Zastosowanie
grupa roślin
skarpy
Gleba
ogrodowa, wilgotna
Stanowisko
słońce
półcień
Faktura
tak, bez vat. Prowadzimy działalność jako rolnicy ryczałtowi i to płatnicy VAT mogą na zakupione u nas rośliny wystawić NAM fakturę VAT RR
Wygląd sadzonek
Byliny są wysyłane przez cały sezon, nie tylko wtedy kiedy mają atrakcyjny wygląd, byliny w doniczkach produkcyjnych po kwitnieniu takiego wyglądu nie mają. Kiedy wygląd sadzonki jest wartością nadrzędną proszę o informacje na email



Obecnie składane zamówienia wysyłamy na bieżąco, od poniedziałku do środy.

Gwarancja producenta rosliny-magda.pl
Gwarancja producenta rosliny-magda.pl
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel