Tel+ 48 794230440 email: kontakt@rosliny-magda.pl
Liliowiec King George Hemerocallis hybrida1l

Liliowiec King George Hemerocallis hybrida1l

  • Kwiaty kolor: żółto-czerwone.
  • Wysokość dorosłej rośliny: 90 cm.
  • Kwitnienie: VII - VIII.
Rozmiar
12,00 zł
/ szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Możesz kupić za 48 pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt w magazynie w dużej ilości
Produkt w magazynie w dużej ilości
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Liliowiec King George Hemerocallis hybrida1l
Liliowiec King George Hemerocallis hybrida1l
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz 0.30 pkt.

Ta bylina znajduje zastosowanie na rabatach bylinowych, gdzie pełni funkcję mocnego, sezonowego akcentu kolorystycznego. Sprawdza się w kompozycjach wymagających wyraźnego kontrastu barwnego w okresie letnim.

Liliowiec King George (Hemerocallis hybrida) tworzy regularne, kępiaste nasady liści o stabilnym pokroju. Rośnie równomiernie i z czasem buduje zwartą, uporządkowaną formę.

Kwiaty mają barwę żółto-czerwoną, wyraźnie zaznaczoną i dobrze widoczną na rabacie. Kwitnienie przypada na okres od lipca do sierpnia.

Wysokość dorosłej rośliny wynosi około 90 cm w czasie kwitnienia. Dzięki temu najlepiej sprawdza się w środkowej lub tylnej części rabaty bylinowej.

Liście są zielone, wąskie i łukowato przewieszające się, tworząc gęstą kępę u podstawy rośliny. Ulistnienie pełni funkcję tła i porządkuje przestrzeń między innymi bylinami.

Jest to bylina trwała i długowieczna, dobrze przystosowana do stałych nasadzeń ogrodowych. Nadaje się do kompozycji, w których istotna jest stabilność formy i powtarzalność układu.

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Ryszard WójcickiWięcej
ProducentRyszard WójcickiAdres: Nadrybie Dwór 13Kod pocztowy: 21-013Miasto: PuchaczówKraj: PolskaAdres email: kontakt@rosliny-magda.pl
Podmiot odpowiedzialnyRyszard WójcickiAdres: Nadrybie Dwór 13Kod pocztowy: 21-013Miasto: PuchaczówKraj: PolskaAdres email: kontakt@rosliny-magda.pl
Kwitnienie
VII
VIII
Kolor liści/ igieł
zielony
Kolor kwiatu/owocu
żółto-czerwony
Wysokość
do 90cm
Forma kwiatu
pojedyncza
Forma dorosłej rośliny
kępa trawiastych liści
Zastosowanie
rabaty
pojemniki
skarpy
skalniaki
oczka wodne- nad
Gleba
ogrodowa
wilgotna
żyzna
Stanowisko
słońce
półcień
Mrozoodporność
strefa 3 (-40 do – 34,5)°C
Sadzonka w pojemniku
doniczka 1l



Obecnie składane zamówienia do przedsprzedaż, wysyłka wiosną termin patrz w koszyku.

Gwarancja producenta rosliny-magda.pl
Gwarancja producenta rosliny-magda.pl
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Liliowiec King George Hemerocallis hybrida1l

5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Jeszcze nie pokazala swej urody, ale z pewnoscia zachwyci
2020-08-09
Zuzanna, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel